Які жахи ховаються у вашому холодильнику?

Які жахи ховаються у вашому холодильнику?


Глибоко всередині, ховаючись в кутах, каструлях і контейнерах, ваш холодильник може нести всі види шкоди!


Чи могли це бути ті залишки обіду, які ви обіцяли розігрівати кілька тижнів тому або гнилі овочі, які ніколи не бачили світла духовки і повинні були бути нарізані кілька місяців тому?
Що б це не було, прийшов час для чищення холодильника.


Отже, надягайте гумові рукавички, візьміть сміттєвий пакет і загляньте в нього!


Крок 1: Перевірте дати!


Для початку! Перевірте дату на всіх продуктах у вашому холодильнику і позбудьтеся від тих, у яких вийшов термін придатності. З фруктами і овочами все повинно бути зрозуміло відразу, але краще звіритися з датами, якщо ви не впевнені.Тепер заплутана частина! Неправильне розуміння етикеток упаковки харчових продуктів призводить до мільярдам фунтів харчових відходів щороку! І ось вся суть:


Термін придатностіТермін зберігання
Ця етикетка інформує споживачів про дату, до якої продукт повинен бути спожитий. Іноді це пов'язано з якістю, але це також може означати, що продукт може викликати у вас захворювання, якщо його використовувати після цієї дати.

Ця дата є пропозицією споживачу,

в який день продукт повинен використовуватися для забезпечення ідеального

якості.


Крок 2: Знай, коли викинути


Якщо ви любите готувати багато і "надовго", для швидкої підготовки до вечері, цей для вас! Ось керівництво про те, як довго ви повинні зберігати продукти в холодильнику і коли їх необхідно викидати!


Охолоджені продуктиЧас зберігання
Яловичий фарш, індичка, телятина, свинина або баранина1-2 дні
Тушковане м'ясо1-2 дні
Курча або індичка (цілий або частини)1-2 дні
Стейки, котлети або печеня3-5 днів
М'ясні сорти (язик, нирки, печінка, серце)1-2 дні
Сирі ковбаски з м'яса або птиці1-2 дні
Свіжа риба і морепродукти1-2 дні
Приготовлені запіканки, супи і рагу3-4 дні
Свіжі яйця в шкаралупі3-5 неділь
Сирі жовтки, білки яйця2-4 дні
Тверді варені яйця1 неділі
Страви з яєць3-4 дні


Крок 3: Соуси і заправки для салатів


Це складно, тому що в залежності від того, коли ви їх відкриваєте, час, в яке ви повинні їх зберігати варіюється. Приправи до салату і приправи зазвичай використовуються за часом після відкриття, і це може варіюватися від 2 тижнів до 2 місяців. Деякі соуси, такі як кетчуп і майонез, слід викидати, якщо зберігати їх більше 3 місяців. Обов'язково прочитайте упаковку!


Крок 4: Чисто!


Тепер ви позбулися своїх шкідників в холодильнику, прийшов час добре почистити! Видаліть всі предмети з холодильника, включаючи ящики і полиці. Протріть внутрішню і зовнішню сторону холодильника, вимийте стінки і полки теплою водою з милом. Поки вони сушаться, почистіть решітку теплообмінника (конденсатора) задньої частини холодильника, щоб не тільки утримувати її в чистоті, але і допомогти їй працювати більш ефективно, заощаджуючи на рахунках за електроенергію! Для ефективної роботи вашого холодильника, завжди стежте за справністю всіх його запчастин! Ознайомитися з наявністю запчастин для холодильника, ви можете в нашому Інтернет-магазині запчастин для побутової техніки Piranil.com!


201 12.09.2019