Конденсатори

Конденсатори
Ми пропонуємо ряд пускових та робочих конденсаторів різних типів: CBB60, CBB65 та CD60
Пускові та робочі конденсатори потрібні для полегшення запуску та забезпечення правильної роботи електродвигунів. 
Пускові конденсатори (Motor starting capacitor) CD60 використовують для вирівнювання крутного моменту під час запуску електродвигуна. Такий конденсатор збільшує крутний момент за рахунок додаткового зсуву фаз. 
Пусковий конденсатор дозволяє реактивній енергії уходити з обмоток двигуна і накопичуватись в ємності конденсатора до того часу, поки двигун не вийде на робочу частоту та потужність.
Пускові конденсатори мають працювати лише короткий час (декілька секунд), а потім вимикатися з ланцюга. Гранична напруга таких конденсаторів 250V або 330V. 
Робочі конденсатори CBB60 та CBB65 підключені в мережу весь час роботи двигуна, вони виконують функцію фазозсувного ланцюга для обмоток електродвигуна.
Через те, що конденсатор та обмотка двигуна створюють коливальний контур, під час переходу з одної фази циклу в іншу на конденсаторі виникає підвищена напруга, яка перевищує напругу в мережі. Тому робочі конденсатори CBB60 та CBB65 розраховані на роботу з граничним значенням напруги 450V, 500V, а деякі навіть до 600V.